MNZ-Creative Kayseri İnteraktif Web Ajansı 

Rengarenk & Yaratıcı!

Sizi hayran bırakacak hizmetler sunuyoruz

Başta web tasarım hizmeti sunmakla beraber çeşitli web hizmetlerine çözümler sunmaktayız, A'dan Z'ye tüm firmaların kurumsal web site yapılanmalarında firma kalitesini bir adım daha ileriye taşımak adına çözümler oluşturmakta ve kaliteli web hizmetleri ile size başarı kazandırmaktayız. Web sitelerinizin planlanması, altyapı oluşumları, tasarımsal çözümler ve e-mail çözümleri ile gelişmiş hizmet kalitemiz sayesinde tüm müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Daha fazla öğren

Hizmetler

Web Tasarım

Firmanızı ulusal ve uluslar arası platformlarda temsil edebilecek, kontrol panelli , çok dilli , mobil uyumlu , goolge dostu web tasarım üretiyoruz.

E-Ticaret

E-ticaret sitesi açarak sanal mağazanızı oluşturuyoruz, Google reklamlarınızı hazırlıyoruz.

SEO Hizmeti

Anahtar kelimeler ile arama motorlarında bulunurluğu arttırmak ve üst sıralara çıkmak için yapılan işlemlerdir.

Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya günümüzde en etkili reklam yolu. Sosyal medya da yoksanız işiniz zor. Sizin için sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik tasarımları; firmanızın logosu ,renkleri ve şirket içi, şirket dışı kullandığı her türlü materyal tasarımları ile firmanıza kurumsallık katıyoruz.

Grafik Tasarım

Logo, kartvizit, broşür, afiş, katalog, cepli dosya, banner, slider ve sosyal medya tasarımlarınızı da yapıyoruz.

Uygulama geliştirme

Mobil uygulamalar dünya da erişimin akıllı cihazlar ile sağlandığı en güncel teknolojik altyapıdır.

Tanıtım Filmi ve 2D Animasyon

Reklam ve Tanıtım Filmi firmanıza prestij katan , en anlaşılır, senaryo ile en çarpıcı ve akılda kalıcı olabilen bir reklam biçimidir.

İtibar Yönetimi

Markanızın veya firmanız hakkında internet ve sosyal platformlarda konuşulanların takip edilerek olumsuz yorumlara karşı hızlı aksiyon alıyoruz.

MAXCROWDS

Açıklama

Şirketiniz yada kişisel sosyal medya hesabınız olan Instagram hesabınıza rahat bir şekilde organik takipçiler bulmanızı sağlayan yeni bir yazılım. Tanımlamış olduğunuz Instagram hesabınızda işinizin daha çok insana ulaşmasını yada sadece resimlerinizin daha fazla like almasını arzuluyor olabilirsiniz. MAXCROWDS herhangi bir yasadışı içerik içermeden yada sizlere sahte içerik sunmadan çalışarak size tamamen organik bir takipçi kitlesi kazandırıyor.

Çalışma Şekli

MAXCROWDS Instagram üzerinde çevrenizde bulunan kullanıcılara takip istekleri yollar ve sizi diğer kullanıcılara ulaştırmış olur kullanıcı eğer isterse takibinize karşılık verir ve bu şekilde organik bir şekilde takipçi kazanmış olursunuz kullanıcıyı takip etmenizin ardından belli bir süre sonra takipten çıkar ve bu sayede siz yanlızca kendi istediğiniz kişileri takipte kalırsınız.

İlgileniyormusunuz? Giriş yap

Bina Yönetim Sistemi

Bina Yönetimi

Bina, daire ve dükkan bilgilerinize rahatlıkla ulaşabilir m², cephe ve alıcı bilgileri gibi kaynakları görebilirsiniz.

Alıcı Bilgileri

Alıcı bilgileri yönetim sistemi içerisindeki yerleşimlerin varolan alıcılarına dair iletişim ve satış tarihi gibi bilgileri barındırır.

Satiş Sistemi

Satış sistemi sayesinde satış personellerinizi ve hali hazırda yapmış oldukları satışları takip edebilirsiniz.

Arıza Takip Sistemi

Arıza Takip Sistemi sayesinde varolan bir arıza durumunda sorumlu personele veya taşeron şirkete arızanın bulunduğu bina, kat ve daire gibi bilgileri ileterek arızanın en kısa sürede ortadan kaldırılması için çalışma başlatma imkanı sunar.

Personel ve Taşeron Yönetimi

Personel ve Taşeron Yönetimi şirketiniz altında çalışmakta olan personel ve birlikte iş yaptığınız Taşeron şirketlerinin Yönetimini sağlar. Sizinle Bina Yönetim Paneli üzerinden kullanışlı bir iletişim imkanı sunar. Bu şekilde sizin kendilerinden ne beklediğinizi anlık olarak takip edebilecekler.

İlgileniyormusunuz? İletişim Demo

Portfolyo

UI/UX Tasarımı

UI/UX Tasarımı

Tasarım

MNZGram

MNZGram Organik İnstagram Takipci Sistemi

Web

Bina Yönetim Sistemi

Bina Yönetim Sistemi

Web